Skladací dáždnik Impliva Falconetti
Skladací dáždnik Falconetti, 3 diely, kovová tyč a rám, čierna plastová rukoväť, s puzdrom, rôzne prevedenia, náhodný farebný variant.

Tovar pripravený na okamžitú expedíciu
Všetok tovar máme skladom pripravený na okamžitú expedíciu.

Viac ako 30 rokov skúseností
Dáždniky a pršiplášte predávame už viac ako 30 rokov.

Oficiálny dodávateľ značky Viola
Sme oficiálnym dodávateľom dáždnikov a pršiplášťov značky Viola pre Slovensko.

Možnosť potlače dáždnikov
Ponúkame profesionálnu potlač dáždnikov – ideálne pre firmy, eventy aj personalizované darčeky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skladacie dáždniky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 8713414814034 |
| Farba: | Viacfarebné |
| Materiál poťahu dáždnika: | Polyester |
| Typ dáždnika: | Skladací |
| Mechanizmus: | Manuálny |
| Rukoväť: | Rovná |
| Obal: | Áno |
| Dĺžka: | 23,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,202 kg |
| Priemer otvoreného dáždnika: | 90 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Impliva predstavuje spoľahlivého partnera v oblasti výroby a distribúcie dáždnikov. Ako rodinný podnik so sídlom v Mijdrechte (Holandsko), sa špecializuje na široké portfólio produktov – od klasických holandských motívov až po moderné aerodynamické modely.

