Dáždnik 3146E

dámsky skladací dáždnik

€13,58
Skladom (>1 ks)

Kvalitný dámsky skladací dáždnik - vetruodolný dáždnik

  • čierna odľahčená konštrukcia so zvýšenou odolnosťou voči vetru (karbón)
  • na dotyk príjemná pogumovaná rukoväť
  • hmotnosť iba 220 g
  • priemer 100 cm
  • dĺžka v zloženom stave 25 cm
  • dáždnik má šesťhrannú kovovú tyčku = vyššia tuhosť, pevnosť v ohybe a odolnosť voči vyvaklaniu
  • materiál poťahu: 100% polyester pongee
  • manuálne otváranie

Na Vami zakúpený dáždnik sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov od dňa zakúpenia výrobku. Počas tejto doby Vám firma Peter Hafera - PEAN bezplatne opraví závady spôsobené chybným prevedením (šitie, nitovanie) a vadou materiálu. Záruka sa nevzťahuje: na poškodenie konštrukcie vetrom alebo iným nesprávnym zaobchádzaním, mechanické poškodenie konštrukcie (ohnuté tyčky a drôty), pretrhnutý poťah dáždnika, nedodržanie návodu na použitie dáždnika (návod je súčasťou záručného listu). Tento záručný list vysvetľuje rozsah, podmienky, dobu platnosti a spôsob uplatnenia záručnej doby. Záruka upresňuje povinnosti kupujúceho a firmy Peter Hafera - PEAN, nie sú tým však dotknuté žiadne práva vyplývajúce zo zákonov Slovenskej republiky. Uzavretím kúpnej zmluvy (kúpou tovaru) kupujúci potvrdzuje, že s podmienkami uvedenými v tomto záručnom liste súhlasí.
Spôsob uplatnenia záruky: Záruku si môže kupujúci uplatniť aj poštou na adrese: Peter Hafera - PEAN, Nábrežie Slobody 535, 020 01 Púchov. Výrobca: VIOLA Praha.

Návod na použitie a údržbu dáždnika:
Dáždnik otvárajte vždy opatrne a bez násilia. Po vytiahnutí tyčky dáždnikom zľahka zatraste a opatrne roztvorte. Pri rýchlom alebo násilnom roztvorení môže dôjsť k ohnutiu alebo zlomeniu drôtov. Pri veternom počasí môže dôjsť k trvalému poškodeniu skladacieho dáždnika vplyvom jeho prevrátenia a následnej deformácie konštrukcie. Vzhľadom k nárokom na čo najmenšiu veľkosť a hmotnosť nie je možné použiť tak silné drôty, ktoré by zaručili stabilitu a pevnosť skladacieho dáždnika vo veternom počasí. Vo veternom počasí použite palicový dáždnik (je podstatne odolnejší voči vetru ako skladací dáždnik) poprípade použite pršiplášť. Nejazdite na bicykloch s roztvoreným dáždnikom. Ohrozujete tým vlastnú bezpečnosť! A samozrejme aj životnosť dáždnika. Vystrelovací dáždnik nikdy neotvárajte oproti druhej osobe. Dáždnik po použití nechajte vysušiť roztvorený pri izbovej teplote (pri nevysušení dáždnika s oceľovou konštrukciou hrozí jeho zhrdzavenie). Dáždnik po vysušení starostlivo zložte. Dáždnik neperte a chemicky nečistite. V prípade znečistenia použite mydlovú vodu. Impregnáciu dáždnika je možné obnoviť impregnačným prostriedkom. Životnosť dáždnika závisí od dodržiavania hore uvedených zásad. Detské dáždniky sú určené pre deti od 3 rokov.

Kód Kód: 399
Meno značky: VIOLA
Kategória: Skladacie dáždniky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie