Dáždnik 6062-C

pánsky skladací dáždnik

€13,58
Vypredané
  • konštrukcia so zvýšenou odolnosťou voči vetru
  • šesťhranná tyčka
  • poťah: 100 % polyester
  • polykarbonátové drôty so zvýšenou odolnosťou voči vetru
  • priemer: 100 cm
  • hmotnosť: 240 g
  • na každý dáždnik zabezpečujeme záručný a pozáručný servis

Na Vami zakúpený dáždnik sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov od dňa zakúpenia výrobku. Počas tejto doby Vám firma Peter Hafera - PEAN bezplatne opraví závady spôsobené chybným prevedením (šitie, nitovanie) a vadou materiálu. Záruka sa nevzťahuje: na poškodenie konštrukcie vetrom alebo iným nesprávnym zaobchádzaním, mechanické poškodenie konštrukcie (ohnuté tyčky a drôty), pretrhnutý poťah dáždnika, nedodržanie návodu na použitie dáždnika (návod je súčasťou záručného listu). Tento záručný list vysvetľuje rozsah, podmienky, dobu platnosti a spôsob uplatnenia záručnej doby. Záruka upresňuje povinnosti kupujúceho a firmy Peter Hafera - PEAN, nie sú tým však dotknuté žiadne práva vyplývajúce zo zákonov Slovenskej republiky. Uzavretím kúpnej zmluvy (kúpou tovaru) kupujúci potvrdzuje, že s podmienkami uvedenými v tomto záručnom liste súhlasí.
Spôsob uplatnenia záruky: Záruku si môže kupujúci uplatniť aj poštou na adrese: Peter Hafera - PEAN, Nábrežie Slobody 535, 020 01 Púchov. Výrobca: VIOLA Praha.


Návod na použitie a údržbu dáždnika:
Dáždnik otvárajte vždy opatrne a bez násilia. Po vytiahnutí tyčky dáždnikom zľahka zatraste a opatrne roztvorte. Pri rýchlom alebo násilnom roztvorení môže dôjsť k ohnutiu alebo zlomeniu drôtov. Pri veternom počasí môže dôjsť k trvalému poškodeniu skladacieho dáždnika vplyvom jeho prevrátenia a následnej deformácie konštrukcie. Vzhľadom k nárokom na čo najmenšiu veľkosť a hmotnosť nie je možné použiť tak silné drôty, ktoré by zaručili stabilitu a pevnosť skladacieho dáždnika vo veternom počasí. Vo veternom počasí použite palicový dáždnik (je podstatne odolnejší voči vetru ako skladací dáždnik) poprípade použite pršiplášť. Nejazdite na bicykloch s roztvoreným dáždnikom. Ohrozujete tým vlastnú bezpečnosť! A samozrejme aj životnosť dáždnika. Vystrelovací dáždnik nikdy neotvárajte oproti druhej osobe. Dáždnik po použití nechajte vysušiť roztvorený pri izbovej teplote (pri nevysušení dáždnika s oceľovou konštrukciou hrozí jeho zhrdzavenie). Dáždnik po vysušení starostlivo zložte. Dáždnik neperte a chemicky nečistite. V prípade znečistenia použite mydlovú vodu. Impregnáciu dáždnika je možné obnoviť impregnačným prostriedkom. Životnosť dáždnika závisí od dodržiavania hore uvedených zásad. Detské dáždniky sú určené pre deti od 3 rokov.

Kód Kód: 567
Meno značky: VIOLA
Kategória: Skladacie dáždniky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: