Palicový dáždnik Impliva Falcone GA-318-8120
Vetruodolný, 12 mm čierny driek, rebrá zo sklenených vlákien, polyesterový kryt, čierna kožená rukoväť.

Tovar pripravený na okamžitú expedíciu
Všetok tovar máme skladom pripravený na okamžitú expedíciu.

Viac ako 30 rokov skúseností
Dáždniky a pršiplášte predávame už viac ako 30 rokov.

Oficiálny dodávateľ značky Viola
Sme oficiálnym dodávateľom dáždnikov a pršiplášťov značky Viola pre Slovensko.

Možnosť potlače dáždnikov
Ponúkame profesionálnu potlač dáždnikov – ideálne pre firmy, eventy aj personalizované darčeky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Palicové dáždniky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 8713414817066 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál poťahu dáždnika: | Polyester pongee |
| Typ dáždnika: | Palicový |
| Mechanizmus: | Automatický (otváranie) |
| Rukoväť: | Plastová zakrivená rukoväť |
| Obal: | Nie |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Hmotnosť: | 0,452 kg |
| Priemer otvoreného dáždnika: | 102 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Impliva predstavuje spoľahlivého partnera v oblasti výroby a distribúcie dáždnikov. Ako rodinný podnik so sídlom v Mijdrechte (Holandsko), sa špecializuje na široké portfólio produktov – od klasických holandských motívov až po moderné aerodynamické modely.

