Pršiplášť

detský pršiplášť

€8,49
Zvoľte variant
Veľkosť: 160
Skladom (> 1 ks) | 5512/160
€8,49
Veľkosť: 170
Skladom (> 1 ks) | 5512/170
€8,49
  • materiál: 100 % PEVA
  • potlač na prednej strane - malé logo
  • súčasťou balenia vrecko

Na Vami zakúpený pršiplášť sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov od dňa zakúpenia výrobku. Počas tejto doby Vám firma Peter Hafera - PEAN bezplatne opraví závady spôsobené chybným prevedením a vadou materiálu. Záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené po zakúpení nehodou, nesprávnym zachádzaním, nedodržaním návodu na použitie, návodu na ošetrenie, prekročením doby životnosti pršiplášťa a poškodením spôsobeným prírodnými živlami (oheň, blesk, záplavy, víchrica, atď.). Záruka sa tiež nevzťahuje na pretrhnutú fóliu, ak bolo pretrhnutie spôsobené po zakúpení pršiplášťa. Tento záručný list vysvetľuje rozsah, podmienky, dobu platnosti a spôsob uplatnenia záručnej doby. Záruka upresňuje povinnosti kupujúceho a firmy Peter Hafera - PEAN, nie sú tým však dotknuté žiadne práva vyplývajúce zo zákonov Slovenskej republiky. Uzavretím kúpnej zmluvy (kúpou tovaru) kupujúci potvrdzuje, že s podmienkami uvedenými v tomto záručnom liste súhlasí.
Spôsob uplatnenia záruky: Záruku si môže kupujúci uplatniť aj poštou na adrese: PEAN, Nábrežie Slobody 535, 020 01 Púchov. Výrobca: VIOLA Praha.

Návod na použitie a údržbu pláštenky:
Pršiplášť nevystavujte nadmernej záťaži pri pohybe, najmä ťahu a ostrým predmetom, hrozí pretrhnutie fólie. Pršiplášť po použití nechajte vyschnúť roztvorený pri izbovej teplote, nesušte na radiátore. Pršiplášť neperte, chemicky nečistite. V prípade znečistenia použite mydlovú vodu. Pršiplášte nie sú určené pre teplotu 0°C. Záruka sa nevzťahuje na závady spôsobené porušením vyššie uvedených zásad, pretrhnutia fólie a na opotrebovanie pršiplášťa spôsobené bežným používaním.
Materiál: 100 % PEVA - polyetylén vinil acetát

Kód Kód: 5512/160
Meno značky: VIOLA
Kategória: Detské pršiplášte
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: